Piektdiena, 2018.Sep.21, 5:43 PM

Lidojums ar gaisa balonu

Gaisabaloni LV lidojumi ar balonu Siguldā, Jelgavā

Kalendārs
«  Septembris 2018  »
PrOTCPkSSv
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Noderīga informācija
Statistika

Kopā Online: 2
Viesi: 2
Lietotāji: 0

Gaisa baloni Alūksne 2018

Informācija sagatavota 2018.gada. 6.septembrī.

Eiropas sporta nedēļas ietvaros, ar Eiropas Komisijas, Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas un biedrības "Latvijas Sporta federāciju Padome" atbalstu, tiek organizēts gaisa balonu sporta pasākums fizisko aktivitāšu un veselīga uztura popularizēšanai, kā aicinājums veselīgam dzīvesveidam.Pasākuma norises laiks : 2018.gada 27.septembris - 2018.gada 30.septembris.Pasākuma mērķis - radīt labvēlīgus apstākļus jauniešu un ģimeņu aktīvai līdzdalībai Tautas sporta pasākumos. Pasākuma nosires vieta - Alūksnes pilsēta, Alūksnes novads, Liepna. Ieejas maksa netiek piemērota, - katrs interesents aicināts būt klāt  gaisa balonu sporta pasākumos, ievērojot došības nosacījumus.

Gaisa balonu sporta pasākuma programma Alūksnē, Liepnā un Alūksnes novadā ir pieejama šeit : Gaisa baloni Alūksnē pasākuma plāns, tomēr, programmā var tikt ieviestas operatīvas korekcijas, kas saistītas ar lokālo meteoroloģisko situāciju un lidojumu drošības prasību izpildi. Operatīvā informācija par pasākuma norises vietām un laikiem būs pieejama šeit : Lidojumu operatīvā informācija

Kā notiek lidojums ar gaisa balonu ? Esam sagatavojuši informatīvu video materiālu, kas pieejams šeit : Lidojums ar gaisa balonu video

Meteoroloģiskā informācija ir pieejama šeit : Meteoroloģiskā informācija Alūksne

Meteoroloģiskie nosacījumi gaisa balonu lidojumiem pieejami šeit : Gaisa balonu lidojumu drošība

Informācija par lidojumu norisi, starta vietu, starta laiku, lidojuma virzienu pieejama ne ātrāk, kā 2 stundas pirms plānotā lidojuma starta laika! Plānotais lidojuma ilgums - 60 minūtes. Piezemēšanās laiks un vieta ir 100% atkarīga no lokālās meteoroloģiskās situācijas, vēja viziena un ātruma augstumā no Zemes līdz 100 metriem. Visus lēmumus, kas saistīti ar lidojuma norisi, pilots pieņem vienpersoniski un individuāli. Gaisa baloniem var tikt noteiktas atsevišķas starta vietas un gaisa baloni veic piezemēšanās manevru katrs savā piezemēšanās laukumā.

28.septembris

Pasākums                    Pasākuma statuss                  Starta vieta                  Starta laiks            Lidojuma virziens

Rīta lidojums                   Spēkā esošs                                                           07:00                         uz :

Vakara lidojums               Spēkā esošs                                                           18:00                         uz :

29.septembis

Rīta lidojums                    Spēkā esošs                                                          07:00                         uz :

Vakara lidojums                Spēkā esošs                                                         18:00                          uz :

Balonu spīdēšana              Spēkā esošs                        Alūksnes Pilssala       21:30                      Baloni uz zemes

30.septembris

Rīta lidojums                     Tikai tad ,ja nav izpildīts kāds no plānotajiem lidojumiem 28./29. septembrī.